Приватбанк – найбільший український банк: у нього майже 20 тисяч банкоматів і терміналів (у другого за розміром банку – 6350), найбільше виданих карток (20.4 млн, у банку на другому місці – 6.15 млн), найбільше вкладників (64.9% від загальної кількості).
А ще у Приватбанку дуже великий список послуг, які можна отримати через онлайн-банкінг – Приват24. Розглянемо кілька найбільш затребуваних із них.
Оплата комунальних послуг за допомогою картки Приватбанку
Через Приватбанк можна оплачувати комунальні послуги такими способами:
- Онлайн, через Приват24.
- Через термінал або банкомат.
В обох випадках ви можете внести оплату за будь-які види комунальних послуг:
- вивезення сміття;
- опалення;
- водопостачання;
- електрика;
- квартплата;
- газ;
- Інтернет (майже всі провайдери всіх населених пунктів).
Перевага оплати через Приватбанк – можливість зробити це швидко і дистанційно: не відстоюючи в черзі, не витрачаючи час на дорогу до відділення. Комісія за оплату комунальних послуг невисока: фіксовані 3 грн через Приват24, під час оплати в терміналі/банкоматі – 5 грн (у разі суми до 500 грн), або 1% від суми, якщо сума більша за 500 грн.
Скарбничка Приватбанк
Якщо коротко: Скарбничка – це спрощений варіант накопичувального рахунку. З карток, підключених до Скарбнички, регулярно відкладатимуться невеликі суми (які обирає клієнт).
Щоб відкрити “звичайний” банківський депозит – вам треба йти у відділення. Відкрити Скарбничку можна такими способами:
- У Приват24.
- СМС-командою.
- Через термінал.
Умови, за яких гроші можуть поповнювати вашу Скарбничку:
- з кожного надходження на картку (від 1% до 100% від поповнення);
- з кожної витрати з картки;
- округлення залишку щодня до 10 або 100 грн (наприклад: на рахунку сьогодні у вас 2105 грн – у скарбничку відправиться 5 грн, завтра на рахунку 2837 грн – у скарбничку відправиться 7 грн);
- самостійно, на довільну суму, будь-яким способом поповнення (у відділенні Приватбанку, через термінал або банкомат, через Приват24);
- фіксована сума щомісяця (суму та дату поповнення – обираєте ви).
За бажанням ви можете підключити кілька різних умов поповнення. Наприклад – щомісяця переказувати якусь суму, + щодня заокруглення до 10 грн, + 3% від кожного надходження на картку.
Контролювати суму можна через Приват24, через мобільний застосунок “Скарбничка” (є під iOS і Android), через сайт Kopi.pb.ua, у будь-якому відділенні, банкоматі або терміналі Приватбанку.
Відгуки про Скарбничку Приватбанку
Сервіс Копилка працює не перший рік – тому відгуки про нього знайти легко.
Найчастіше його хапають користувачі, які збираються на щось накопичити, і готові чекати. У цьому випадку сервіс корисний, оскільки дозволяє автоматично поповнювати Скарбничку практично непомітно для клієнта. А значить – у користувача не буде спокуси витратити ці гроші і не відкладати їх.
Як зняти гроші зі Скарбнички Приватбанк?
Зняти гроші зі Скарбнички Приватбанку можна в будь-який час – обмежень на це немає. Але якщо ви знімаєте їх до закінчення 12 місяців, то всі нараховані відсотки перерахуються за ставкою 0.01% замість 11%.
Способи зняття:
- Приват24.
- Термінал.
- Мобільний додаток “Скарбничка”.
- Сайт pb.ua.
- Відділення Приватбанку.
За бажанням ви зможете заново відкрити нову Скарбничку в будь-який момент. Але відлік 12 місяців за нею обнулиться.
Як відключити послугу Скарбничка?
Якщо ви передумали користуватися послугою, відключити Скарбничку можна через:
- СМС-повідомлення зі словом OFF на номер 7600.
- Термінал. Відкриваємо: “Банківські операції”, потім “Скарбничка”. Обираємо поточні умови поповнення, тиснемо “Змінити” і обираємо “Відключити”. Якщо умов поповнення у вас було обрано кілька – відключаємо всі.
- Приват24. Переходимо: “Депозити”, потім “Скарбничка”, і знімаємо галочки навпроти всіх умов поповнення.
Після цього гроші на Скарбничку перестануть перераховуватися, але сума на ній – залишиться, і відсотки на неї продовжуватимуть нараховуватися.
Відсоток Скарбнички Приватбанку
Основні умови:
- Відсоткова ставка – є: 11% річних.
- Максимальна сума довкладень: 50 тисяч грн протягом місяця.
- Мінімальний термін: 12 місяців. Зняти частину суми або всю суму відразу достроково – можна без проблем. Але відсотки перерахуються за зменшеною ставкою: 0.01% річних.
Нараховані відсотки додаються до рахунку відразу. Наступного місяця нарахування відсотків виконається на збільшену суму.
Регулярні платежі Приватбанк
Якщо ви робите якісь регулярні платежі – через Приватбанк цей процес можна автоматизувати, і не витрачати час на ручне відправлення переказів.
Для чого можуть бути корисні регулярні платежі:
- поповнення телефону, Інтернету;
- коммунальные услуги;
- щомісячний внесок за кредитом;
- надсилання плати за якісь інші регулярні послуги: оренду квартири, страховку, допомогу родичам тощо.
Суму переказу можна або встановити довільну, або налаштувати автоматичну оплату вхідних рахунків (актуально для оплати комунальних послуг).
Страховка в Приватбанку
Щоб не шукати страхову компанію – страхування можна оформити через Приватбанк.
Доступні види:
- Страхування комунальних платежів. Дозволяє погасити заборгованості з комуналки, якщо у клієнта зникне можливість її оплачувати (наприклад – через втрату роботи).
- Страхування кредитного ліміту. Погасить кредитну заборгованість, якщо у вас зникне можливість вносити щомісячні внески.
- Автоцивілка, КАСКО.
- Страхування від різних ризиків здоров’ю та життю.
- Туристичне страхування.
- Страхування нерухомості.
- Страхування від шахрайства. Дозволить повернути гроші, якщо ви станете жертвою аферистів.
Приватбанк співпрацює з кількома великими страховими компаніями. Ви можете вибрати компанію самостійно, або просто оформити найвигіднішу пропозицію зі списку доступних.