Moneyveo

Moneyveo
(0)
0 відгуків
1-й кредит
50 - 4000 грн
Макс. сума
25000 грн
Термін
1 - 30 днів
Ставка на перший кредит
0.01 %
Ставка
1.7 %
Видача
Час видачі
7
Графік
24/7
Вік
18-65
Сума займу
1000 грн
На термін
20 днів
Комісія
340 днів
До виплати
1340 днів
Сума займу
1000 грн
На термін
20 днів
Комісія
2 грн
До виплати
1002 грн

Про компанію Moneyveo

Moneyveo – українська мікрофінансова організація, заснована 2013 року. Видає мікрокредити фізичним особам через Інтернет (без особистої присутності у відділенні). Працює в усіх регіонах і містах.

Конкурентні переваги та особливості:

 • гроші надходять прямо на банківську картку клієнта;
 • все оформляється онлайн без особистої присутності;
 • сума позики від 150 грн до 15000 грн;
 • миттєве рішення про видачу кредиту (протягом 8 хвилин);
 • прозорі умови отримання кредиту;
 • високий відсоток видачі кредиту.

Умови та вимоги до позичальників

Основні умови видачі грошей:

 1. Сума: від 50 до 4000 грн при оформленні першої мікропозики, і до 15 000 грн для постійних клієнтів.
 2. Термін погашення: від 1 до 30 днів.

Основні вимоги до позичальника – вік від 18 до 90 років, наявність українського паспорта та ІПН, наявність активної банківської картки, телефону та e-mail.

Будь-яких додаткових вимог, які висувають у банку (довідка про доходи, офіційне працевлаштування, застава і поручитель) – немає. Мікропозику в Moneyveo можуть отримати пенсіонери, студенти, безробітні, а також клієнти з відкритими кредитами (в інших організаціях) і з проблемами в кредитній історії.

Чому варто взяти мікропозику саме в Moneyveo?

З основних переваг:

 1. Збільшена сума позики для постійних клієнтів (більшість МФО видають до 5-10 тисяч навіть для користувачів, які звертаються до них не вперше).
 2. Автоматизований процес обробки заявок, що працює 24/7. Вам не потрібно чекати відповіді від менеджера, який може відволіктися, не потрібно чекати робочого часу.
 3. На першу позику встановлюється мінімальний відсоток: лише 0.01% (пропозиція діє постійно).
 4. Для постійних клієнтів діють знижки (що залежать від суми та кількості взятих позик) і проводяться акції.
 5. Можлива пролонгація, якщо клієнт не встигає погасити взяту позику у встановлений термін. Продовження не доповнюється штрафними санкціями і не псує кредитну історію.
 6. За роки роботи Moneyvey було видано понад 1 млн кредитів, загалом більш ніж на 2.7 млрд грн. Сервісом скористалися понад 300 тисяч українців (тобто багато хто користується сервісом не разово, а звертається повторно).
 7. Середній час оформлення заявки – 8 хвилин, розгляду – 1 хвилина. Клієнт може отримати гроші приблизно за 20-30 хвилин, якщо звертається вперше.

Для охочих заробити – є постійно діюча партнерська програма. За кожного залученого клієнта, який оформить мікропозику – ви будете отримувати гроші.
.

Контактні дані Moneyveo

СайтMoneyveo.ua
Адреса01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, 1-й поверх
Контактний телефон0 800 219 393
Електронна поштаsupport@moneyveo.ua
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №105 від 21.03.2013

ПитанняВідповіді

Як погасити кредит на Moneyveo?

  • Кредит на Moneyveo можна погасити шляхом переказу коштів на банківський рахунок компанії або через особистий кабінет на їхньому сайті.

Як погасити кредит Moneyveo через Приват24?

  • Для погашення кредиту Moneyveo через Приват24, вам потрібно увійти в особистий кабінет у Приват24, знайти відповідний розділ для погашення кредиту і ввести необхідну суму.

Як погасити кредит Moneyveo, якщо немає грошей?

  • У разі відсутності коштів для погашення кредиту Moneyveo, рекомендується зв’язатися з їхньою службою підтримки клієнтів для узгодження плану погашення або інших варіантів вирішення ситуації.

Як взяти кредит у Moneyveo?

  • Для отримання кредиту в Moneyveo вам необхідно заповнити онлайн-заявку на їхньому вебсайті та дочекатися рішення про надання кредиту.

Що потрібно, щоб взяти кредит онлайн Moneyveo?

  • Для отримання кредиту онлайн у Moneyveo вам необхідно мати доступ до Інтернету та заповнити заявку на їхньому вебсайті, надавши необхідну інформацію.

Що буде, якщо не платити кредит у Moneyveo?

  • Несплата кредиту Moneyveo може призвести до нарахування пені та інших штрафних санкцій, а також негативно вплинути на вашу кредитну історію.

Чому не дають повторний кредит у Moneyveo?

  • Відмова в наданні повторного кредиту Moneyveo може бути пов’язана з різними факторами, включно з кредитним рейтингом клієнта та умовами попереднього кредитування.
Залишити відгук
Ваша оцінка:
[bws_google_captcha]

Відгуки про Moneyveo