Качай Гроші

Качай Гроші
(0)
0 відгуків
1-й кредит
300 - 4000 грн
Макс. сума
15000 грн
Термін
1 - 20 днів
Ставка на перший кредит
0.01 %
Ставка
2 %
Видача
Час видачі
10
Графік
24/7
Вік
18-65
Сума займу
1000 грн
На термін
20 днів
Комісія
400 днів
До виплати
1400 днів
Сума займу
1000 грн
На термін
20 днів
Комісія
2 грн
До виплати
1002 грн

МФО “Качай Гроші” – цілодобово працюючий сервіс онлайн-кредитування. Видає позики через Інтернет (заявку ви подаєте через сайт, гроші – отримуєте на карту).

Працює з 2017 року. Має службу техпідтримки – для швидкого вирішення можливих питань.

Скільки грошей і на яких умовах можна взяти в “Качай Гроші”?

У “Качай Гроші” можна отримати від 500 до 7000 грн на термін від 5 до 30 діб (стандартний період для більшості МФО). За необхідності, якщо ви не встигаєте погасити позику вчасно – її можна продовжити (для цього треба заздалегідь попередити компанію). Умови кредитування при пролонгації не змінюються: тобто не накладатиметься жодних штрафів.

Що стосується суми: на неї діють невеликі обмеження та умови:

 • першу позику можна оформити на суму не більше 4000 грн;
 • з третьої позики – можна взяти до 5000 грн;
 • з четвертого – 6000 грн;
 • із сьомого – 7000 грн.

Тобто чим частіше клієнт звертається в “Качай Гроші”, тим більшу суму він може отримувати. Це поширена практика для більшості МФО.

Що стосується відсоткової ставки: вона теж “плаваюча”, і залежить від суми позики. При першому зверненні вона становить лише 0.01%, тобто переплачувати за користування кредитом ви майже нічого не будете.

Вимоги до клієнтів: хто може отримати позику в “Качай Гроші”?

Ви з великою ймовірністю отримаєте позику в “Качай Гроші”, якщо відповідаєте таким вимогам:

 • у вас є картка будь-якого українського банку, на яку дозволені грошові перекази, і на рахунку якої є сума, не менша за 1 грн;
 • ваш вік – від 18 до 65 років;
 • ви є громадянином України, маєте при собі паспорт та ІПН.

Требования к заемщикам

Також для реєстрації та оформлення знадобляться електронна пошта та мобільний телефон (з номером будь-якого українського оператора).

Усе: інших вимог, як у банку – немає. Вам не знадобиться ні довідка з місця роботи, ні застава або поручитель. Ви можете бути студентом, пенсіонером, безробітним, у вас також може бути зіпсована кредитна історія – і позику все одно можуть схвалити з високою ймовірністю.

Як отримати швидкий кредит у “Качай Гроші”?

Якщо ви вирішили звернутися в “Качай Гроші”, але ніколи не брали позики в МФО – розповімо, як це зробити:

 1. Тиснемо зелену кнопку “Оформити заявку”. Після натискання ви потрапляєте на сайт цієї МФО.
 2. На головній сторінці праворуч ви побачите онлайн-калькулятор. У ньому треба вибрати суму для отримання і термін кредиту. Нижче – автоматично розрахуються відсотки і покажеться сума до погашення, і дата, до якої треба обов’язково закрити позику.
 3. Тиснемо “Подати заявку на кредит”.
 4. Реєструємося – заповнюємо уважно і без помилок усі зазначені поля.
 5. Чекаємо, поки вашу заявку розглянуть і перевірять. Цей крок може зайняти до 30 хвилин – перевірка документів обов’язкова, щоб захистити клієнтів від шахрайства (щоб зловмисники не могли оформити кредит на чужі дані).
 6. Якщо заявку схвалено – прив’язуємо картку. Для цього треба вказати її дані, і з рахунку спишеться випадкова сума до 1 грн. Цю суму в копійках треба відправити у відповідь СМС – як код підтвердження.

Как взять кредит

Справу майже зроблено – залишилося вивчити і підписати кредитний договір. Сам документ прийде на пошту, у ньому детально розписані всі умови кредитування. Для згоди – треба відправити ще один СМС-код, замість “підпису”. Після цього – кредит оформлено, і гроші приходять на картку протягом кількох хвилин (іноді – трохи пізніше).

Повертати взяту позику можна з картки, оплатою в терміналі Приватбанку або в будь-якому банку, надіславши переказ. Погашати її можна достроково (у цьому разі переплата буде меншою – відсотки нараховуватимуться тільки на реальний термін використання), або частинами.

Контактні дані компанії КАЧАЙ ГРОШІ

Сайтkachay.com.ua
Адреса03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86
Контактний телефон0 800 312 727
Електронна поштаinfo@kachay.com.ua
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №В0000479 від 31.12.2021

 

ПитанняВідповіді

Як погасити кредит на КАЧА?

 • Ви можете погасити кредит за допомогою переказу коштів на рахунок компанії або через особистий кабінет на нашому сайті.

Як погасити кредит КАЧА через Приват24?

 • Для погашення кредиту через Приват24, увійдіть до вашого кабінету на сайті КАЧА та оберіть опцію “Погашення кредиту” і виберіть Приват24 як метод оплати.

Як погасити кредит КАЧА, якщо немає грошей?

 • У разі відсутності коштів для погашення кредиту, рекомендуємо зв’язатися з нашим сервісом підтримки клієнтів для обговорення можливих варіантів вирішення ситуації.

Як погасити кредит КАЧА через термінал?

 • Ви можете погасити кредит через банківський термінал, вибравши нашу компанію зі списку доступних послуг і вказавши номер вашого договору.

Як взяти кредит у КАЧА?

 • Для отримання кредиту в Кача вам потрібно зареєструватися на нашому сайті і заповнити онлайн заявку на кредит.

Що потрібно, щоб взяти кредит онлайн у КАЧА?

 • Для отримання кредиту онлайн у КАЧА вам знадобиться лише доступ до Інтернету та документи, що підтверджують вашу особу і доходи.

Що буде, якщо не платити кредит у КАЧА?

 • Непогашення кредиту може призвести до нарахування штрафних санкцій і погіршення вашої кредитної історії.

Чому не дають повторний кредит у КАЧА?

 • Рішення про надання повторного кредиту залежить від багатьох факторів, включно з вашою кредитною історією та платіжною дисципліною.
Залишити відгук
Ваша оцінка:
[bws_google_captcha]

Відгуки про Качай Гроші