BANK-UA.com
  Курс НБУ на 20.08
$ 27.898554
31.779243
  всі валюти

02 березня 2015

Дитяча ігрова зона очікування як інструмент банківського маркетингу

До банку с дітьми не ходять - широко поширена думка в нашій країні.

Можливо банк не запрошує?

Цікаво чому – родини з дітьми  – це широка аудиторія. Такі клієнти особливо важливі для банку, який робить акцент на роздрібний бізнес або для великих Банків з розгалуженою мережею.

Наявність дитячої ігрової зони очікування дозволяє клієнту зробити візит у банківську установу та отримати фінансову послугу або очну консультацію. Для цього не потрібно наймати няню, просити допомоги у родичів чи зовсім відмовлятись від відвідування банку.

Особисте відвідування банку, навіть при широко розвиненій мережі дистанційних каналів продажу фінансових послуг, залишається найбільш ефективним. Особисте відвідування банку дозволяє зрозуміти потреби клієнта, підібрати максимально потрібні банківські послуги, здійснити перехресний продаж, одночасно оформити документи та почати обслуговування вже проданих банківських продуктів.
 
 
Клієнт приходить з дитиною, дитина грає в дитячій зоні очікування; граючи, розвивається; клієнт отримує банківське обслуговування в спокійних та продуктивних умовах.
 
Дитяча ігрова зона очікування в операційному та/або касовому залі дозволяє:
  • співробітнику Банка донести до клієнта всі переваги депозитних та кредитних продуктів Банку;
  • клієнту заповнити всі необхідні документи, які потрібні для оформлення послуг;
  • клієнту отримати консультацію в спокійних умовах, сформувати питання та отримати відповіді;
  • клієнту провести касову операцію, та не змушувати дитину довго та непродуктивно очікувати у черзі, що вплине на зростання доходів від розрахунково-касового обслуговування в майбутньому, оскільки більшість платежів здійснюється в робочий час домогосподарками, які піклуються про дитину;
  • банку додатково залучити поточні соціальні рахунки, які відкриваються матерями для отримання соціальних виплат;
  • банку отримати зростання доходів від кількості операцій з отримання та відправлення миттєвих переказів.
 
Дитяча ігрова зона очікування в зоні самообслуговування дозволяє:
  • клієнту спокійно дістати карту та ввести ПІН код;
  • уважно розібратися з інтерфейсом кіоску та/або банкомату, що зменшить кількість помилкових та спірних транзакцій;
  • провести платежі за допомогою кіоску та/або банкомату, не відволікаючись на дитину.
Зона очікування для дітей це не тільки передумова для зростання або отримання додаткового доходу, але це ще повага до клієнта, прояв  бізнесу з людським обличчям, який ставить соціальні цілі та мету повного задоволення клієнта, побудову довгострокових відношень понад усе.
 
Клієнт обов’язково зверне увагу на таке відношення з боку банку, підніме особистий рівень довіри до банківської установи, та, відвідавши банк тільки з метою касової операції, повернеться, щоб укласти довгостроковий депозитний договір, тому що турбота - це довіра!
 
 
Компанія «Spielen Україна» пропонує обладнання для оформлення дитячої ігрової зони очікування в організаціях. Ми усвідомлюємо потреби як організації та клієнтів з дітьми, тому пропонуємо стаціонарні навесні ігрові елементи та мобільні дитячі кімнати, які не потребують догляду та уваги персоналу банку.
 
В Європі давно усвідомлена необхідність створення таких ігрових зон очікування, також і в фінансових установах (банках, страхових компаніях, ощадних касах).
 
Пропонуємо і банкам України йти в ногу з сучасністю, піклуватись про своїх існуючих та майбутніх клієнтів та створювати ігрові зони очікування разом з нами!
 
Інформацію надала Компанія «Spielen Україна»

comments powered by Disqus