BANK-UA.com
  Курс НБУ на 20.05
$ 26.368202
29.458555
  всі валюти

Банк Південний виступив спонсором Одеського морського фестивалю

04.07.2016

З 2 по 17 липня 2016 р буде проходити вже традиційний Одеський морський фестиваль, в якому Банк Південний виступив офіційним спонсором.
Банк Південний виступив спонсором Одеського морського фестивалю

Це тематичний святковий захід, орієнтований на тих, хто має безпосереднє відношення до морської сфери. У його програмі передбачені: велозабіг у тільняшках, національний рекорд України «Найдовший живий ланцюг з людей в тільняшках», регата, а також пляжні ігри, змагання з водних видів спорту, різноманітна концертна програма та дизайнерські покази морських колекцій.

Присутність представників Банку Південний на фестивалі цілком закономірно, адже, за словами директора департаменту роздрібного бізнесу Артема Семейнова, Банк завжди прагне вибудовувати взаємовигідні відносини з клієнтом, а завдяки цьому заходу всі гості зможуть отримати інформацію з перших рук про вигідні пропозиції, розроблених Банком спеціально для моряків і членів їх сімей: платіжна карта для вигідних і зручних розрахунків, додаткові карти для членів сімей моряків, можливість керувати коштами онлайн, плата за залишки на рахунках і можливість отримання кредитної картки з пільговим періодом погашення на випадок, якщо моряк затримується в рейсі і йому або його сім'ї потрібні кошти. Також в Банку діє спеціальна акційна програма для моряків і членів їх сімей спільно з Медичним будинком Odrex.

«Обслуговуючи моряків, фахівці нашого Банку розуміють, що це специфічна категорія клієнтів, яка б вимагала особливого підходу. Такі люди часто перебувають далеко від будинку і не мають можливості постійно відвідувати відділення банку, тому ми створили для них спеціальні вигідні тарифні пакети, які включають в себе всі необхідні моряку послуги і переваги. Я впевнений, що Одеський морський фестиваль стане традиційним для Одеси заходом, в якому наш Банк і надалі планує брати участь», - підсумував Артем Семейнов.

А поки фестиваль триває, і в минулі вихідні був встановлений рекорд на найдовшу живий ланцюг з людей в тільняшках. Близько 300 осіб, відповідно одягнених, склали живий ланцюг завдовжки 380 метрів, встановивши національний рекорд України.

Банк Південний і організатори фестивалю запрошують усіх одеситів взяти участь у фестивалі в наступні вихідні, нова локація якого - головна алея Аркадії.

Банк Південний