BANK-UA.com
  Курс НБУ на 25.06
$ 26.191201
29.842254
  всі валюти

Вiддiлення Ощадбанку розпочне свою роботу у найбiльшому в Українi розважальному центрi дозвiлля та культури "Панорама-Чернiвцi"

24.09.2009

19 вересня п.р. у Чернiвцях вiдбулося урочисте вiдкриття найбiльшого в Українi центру "Панорама-Чернiвцi" на територiї комплексу "Боянiвка".

Центр створений для сiмейного та iндивiдуального вiдпочинку з урахуванням найновiтнiших свiтових технологiй iндустрiї розваг. Загальна площа комплексу - 23,7 тисяч квадратних метрiв, розрахований вiн на одночасне перебування 12 тисяч осiб. Назву "Панорама-Чернiвцi" центру дали не випадково, адже якщо пiднятися на 2-й та 3-й поверхи - вiдкривається чудова панорама найкрасивiшого мiста Буковини.

На вiдкриттi центру розваг були присутнi вiце-прем’єр-мiнiстр України Iван Васюник та мiнiстр культури Василь Вовкун. Розрiзати червону стрiчку мали честь голова обласної державної адмiнiстрацiї Володимир Кулiш, голова мiської ради Микола Федорук, начальник Чернiвецького облуправлiння ВАТ "Ощадбанк" Ганна Теслюк та директор ТОВ "Боянiвка" Дмитро Равлюк.

На урочистому вiдкриттi керiвники мiста та областi вiтали буковинцiв iз вiдкриттям нового розважального центру. Привiтала присутнiх iз приємною подiєю i начальник Чернiвецького обласного управлiння ВАТ "Ощадбанк" Ганна Теслюк, наголосивши на тому, що Ощадбанк пишається спiвробiтництвом з таким поважним VIP-клiєнтом, як ТОВ "Боянiвка". Панi Теслюк висловила сподiвання, що це пiдприємство пiд керiвництвом Д. Равалюка реалiзує ще не один масштабний проект, цiкавий та корисний для усiх українцiв. За її словами, подiбнi добрi справи завжди знайдуть пiдтримку в Ощадному банку.

Протягом двох днiв з нагоди вiдкриття центру на гостей чекали шоу-програми за участю гурту "Океан Ельзи", зiрок української естради, симфонiчного оркестру, льодове театралiзоване дiйство. Крiм магазинiв, ресторанiв та кафе у центрi розваг "Панорама-Чернiвцi" дiятимуть: льодовий майданчик, "4-D кiнотеатр", боулiнг-клуб "Максимус", бiльярдний клуб "Iмперiал", скеледром та iншi атракцiони для дорослих та дiтей.

В центрi розважального комплексу "Панорама-Чернiвцi" розпочне роботу територiально вiдокремлене безбалансове вiддiлення N10025/095 фiлiї - Чернiвецького обласного управлiння N10025 ВАТ "Ощадбанк". Дане вiддiлення здiйснюватиме широкий спектр послуг для населення, а саме: вiдкриття рахункiв та залучення коштiв у нацiональнiй та iноземнiй валютi; приймання комунальних, бюджетних та iнших платежiв; виплата заробiтної плати, пенсiй та соцiальних допомог; торговельнi операцiї з iноземною валютою; обслуговування банкiвських платiжних карток; грошовi перекази WESTERN UNION, TRAVELEX, EXPRESS MONEY, VIGO, MIGOM, BLIZKO та ШВИДКА КОПIЙКА.