BANK-UA.com
  Курс НБУ на 18.07
$ 25.862087
29.004331
  всі валюти

Готель "Intercontinental Kyiv" обслуговуватиме клiєнтiв за операцiями з платiжними картками через Укрексiмбанк

18.09.2009

Укрэксимбанк АТ "Укрексiмбанк", сприяючи зростанню рiвня обслуговування клiєнтiв готельної мережi України та розвиваючи проекти, технологiчна складова яких значно полегшує користування фiнансовими послугами, за участю свого партнера АТ "Златобанк" впровадив у новому п’ятизiрковому готелi Києва "InterContinental Kyiv" проект з обслуговування клiєнтiв готелю за допомогою платiжних карток.

Впровадження цього проекту є важливим кроком у справi пiдготовки вiтчизняної готельної iнфраструктури до проведення в Українi фiнальної частини Євро-2012 та створення додаткових можливостей для клiєнтiв i гостей столицi здiйснювати розрахунки за допомогою платiжних карток рiзних систем.

АТ "Укрексiмбанк" є провiдною вiтчизняною банкiвською установою iз значним досвiдом надання послуг з торговельного еквайрiнгу клiєнтам, зокрема в галузi готельного господарства. Послугами Укрексiмбанку вже тривалий час користуються столичнi готелi, що належать до таких елiтних закладiв мiжнародної мережi , як "Premier Palace Hotel" та "Hyatt Regency Kiev".

Започаткування спiвпрацi мiж державним Укрексiмбанком та готелем "InterContinental Kyiv" (м.Київ) є свiдченням довiри до нього з боку таких клiєнтiв мiжнародного рiвня, як InterContinental Hotels Group та пiдтвердженням вiдповiдностi рiвня банкiвських послуг Укрексiмбанку високим стандартам якостi, якими володiє готель "InterContinental Kyiv" (м.Київ).

Готель "InterContinental Kyiv" (м.Київ) входить до мiжнародної готельної мережi InterContinental Hotels Group (IHG), що функцiонує вже понад 60 рокiв та є визнаним лiдером свiтових готельних брендiв. IHG - це бiльше 4 200 готелiв i 630 тисяч номерiв майже у 100 країнах свiту.

Готель "InterContinental Kyiv" (м.Київ) - одинадцятиповерховий будинок, розташований у центрi Києва на вулицi В.Житомирська. Готель має 272 номери класу "люкс", включно iз 5 посольськими апартаментами, ексклюзивними 212-метровими королiвськими апартаментами i 314-метровими президентськими апартаментами з видом на Михайлiвський Золотоверхий собор.

Iнтер’єр готелю розроблено вiдомим британським дизайнером Джоном Твiдi: лобi та громадськi зони готелю прикрашенi мармуром, iталiйськими меблями ручної роботи Армадо Ро, захiдноєвропейськими предметами мистецтва тощо.

Довiдка: Публiчне акцiонерне товариство "Державний експортно-iмпортний банк України" (www.eximb.com) - унiверсальна кредитно-фiнансова установа iз 100% державним капiталом. АТ "Укрексiмбанк" належить до групи найбiльших банкiв України, має вiддiлення в усiх областях та великих iндустрiальних мiстах країни. За результатами дослiдження, яке проводилося мiжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor`s та Агентством фiнансових iнiцiатив, Укрексiмбанк двiчi визнавався найбiльш прозорим банком України.