BANK-UA.com
  Курс НБУ на 02.09
$ 25.144111
27.749041
  всі валюти

На Київському морi стартувала десята ювiлейна вiтрильна регата "Кубок Вадима Гетьмана-2009"

05.06.2009

У Київському яхт-клубi вiдбулося офiцiйне вiдкриття десятого ювiлейного сезону найпрестижнiшої української вiтрильної регати "Кубок Вадима Гетьмана на призи Сбербанку Росiї" (www.hetman-cup.org) в пам’ять про видатного фiнансиста та батька української нацiональної валюти Вадима Петровича Гетьмана.

У офiцiйнiй церемонiї вiдкриття ювiлейного сезону регати, яка вiдбулася на Київському морi, взяли участь органiзатори регати, зокрема директор регати Юрiй Власенко та почесний президент Вiтрильної Федерацiї Сергiй Машовець, а також видатнi українськi спортсмени, зокрема чемпiон свiту з вiтрильного спорту та срiбний призер Олiмпiйських iгор Родiон Лука, та банкiри, якi захоплюються вiтрильним спортом i притримуються принципiв чесностi, якостi та професiоналiзму як в спортi, так i в бiзнесi.

Пiсля офiцiйної церемонiї вiдкриття регати з берега у Київське море вирушили 17 крейсерських та крейсерсько-перегонових яхт, якi мають подолати 100-мильну дистанцiю. Також в цей день розпочалися дитячi змагання на катамаранах Chico, учасники яких змагатимуться 4 та 5 червня 2009 року.

В цьогорiчнiй програмi передбаченi чотири типи перегонiв, а саме: перегони крейсерських та крейсерсько-перегонових яхт, якi триватимуть з 4 по 8 червня, на дистанцiї в 100, 50 та 10 миль: перегони на катамаранах TOPCAT, якi пройдуть 7 та 8 червня, дитячi змагання на катамаранах Chico (4-5 червня 2009 року - 8 екiпажiв) та змагання на яхтах олiмпiйського класу 49-er, якi в цьому роцi вперше увiйшли до програми змагань щорiчної вiтрильної регати. (4 екiпажi) Найпрестижнiше нагорода в українському вiтрильництвi - "Кубок Вадима Гетьмана" - буде розiгруватися серед крейсерських та крейсерсько-перегонових яхт.

Директор регати Юрiй Власенко, розповiдаючи про особливостi цьогорiчних змагань, наголосив: "В цьому роцi вiтрильна регата "Кубок Вадима Гетьмана" святкує свою 10-у рiчницi, i десятий ювiлейний сезон має свої особливостi. Так, в цьому роцi до участi в змаганнях ми залучили не лише спортсменiв, якi професiйно та регулярно тренуються та беруть участь в змаганнях, але й всiх тих, кому не байдуже майбутнє українського вiтрильного спорту. Окрiм того, до участi в змаганнях ми також залучили яхти олiмпiйського класу - 49-er. Таким чином, ми прагнемо популяризувати український вiтрильний спорт та вивести українськi змагання на мiжнародний рiвень".

Iнформацiя про органiзаторiв змагань

Органiзаторами найпрестижнiших нацiональних вiтрильних змагань виступила Вiтрильницька Академiя спiльно з Вiтрильною Федерацiєю України та Асоцiацiєю класу Topcat за пiдтримки Офшорного Перегонового Конгресу (ORC).

Iнформацiя про партнерiв змагань

Генеральним спонсором 10-го ювiлейного сезону найпрестижнiшої нацiональної вiтрильної регати "Кубок Вадима Гетьмана 2009" виступив Сбербанк Росiї. Регату пiдтримали ISFP, Укрсоцбанк, Укрексiмбанк, Євровенчерс, Укранет. Iнформацiйними спонсорами 10 ювiлейного сезону Кубку виступили 5-й канал, канал телевiзiйних новин 24, журнал "Шкiпер" та Бiзнес радiо ФМ.