BANK-UA.com
  Курс НБУ на 18.06
$ 26.421945
29.764321
  всі валюти

ВАТ КБ "Iпобанк" оновив бренд та готується до запуску оновленої веб сторiнки та програмного комплексу Iнтернет-банкiнг

07.04.2009

6 квiтня 2009 року ВАТ КБ "Iпобанк" завершив перший етап з оновлення бренду та проводить тестування по запуску нової веб сторiнки Банку з удосконаленою версiєю Iнтернет-банкiнгу.

Спецiалiсти рекламної агенцiї "МаркаТвен" у груднi 2008 року провели аналiз бренду та з сiчня по березень 2009 року розробили новi стандарти брендування для ВАТ КБ "Iпобанк". Команда спецiалiстiв банку за цей час удосконалила сервiси власної програми для клiєнтiв "САМ СОБI БАНКIР"тм .

Наступним етапом стало оновлення дистанцiйного каналу управлiння власними фiнансами - власної системи Iнтернет-банкiнгу (www.hypobank-ua.com). Вже з 8 квiтня 2009 року, клiєнти Iпобанку зможуть у повнiй мiрi оцiнити проведенi змiни. Завдяки сучасним, високотехнологiчним сервiсам Iнтернет-банкiнгу, термiналам самообслуговування, залам "Iпоб@нк 24", клiєнти Банку вже сьогоднi можуть ефективно управляти своїми грошима в будь-який час доби незалежно вiд часу роботи вiддiлення Банку. До вже iснуючих можливостей з контролю за станом рахункiв та проведення внутрiшнiх та зовнiшнiх платежiв в системi Iнтернет-банкiнг у квiтнi 2009 року додадуться новi, а саме оплата комунальних рахункiв (КП "ГIОЦ"), оплата цифрового телебачення та швидкiсного Iнтернету ("Воля-Кабель") та iншi. Окрiм цього клiєнти банку зможуть здiйснювати он-лайн замовлення на продукти та сервiси Банку.

В 2009 роцi Iпобанк планує розвивати додатковi сервiси по власнiй програмi "САМ СОБI БАНКIР"тм, а саме оновити комплекс Мобiльний банкiнг, який надасть розширенi можливостi управляти власними рахунками з мобiльного телефону.

Iнформацiйну пiдтримку роботи Iнтернет-банкiнгу та залiв самообслуговування "Iпоб@нк 24" здiйснює Контактний Центр Iпобанку за телефоном 8-800-30-888-50.

Довiдка: ВАТ КБ "Iпобанк" - член платiжних систем VISA i УкрКарт, Фонду гарантування внескiв фiзичних осiб, та всесвiтньої мережi мiжбанкiвського зв’язку SWIFT. Центральний офiс знаходиться в м. Києвi. У стратегiчних планах банку в 2009-2010 роках - розвиток каналiв дистанцiйного продажу банкiвських продуктiв та послуг.